Back to top

Bátora ve vašem i-Phone? Proč ne!

Na App-Store, internetovém obchodě společnosti Apple, se dnes objevila zbrusu nová aplikace. Uživatel, který si stáhne Baty-01, bude moci na svém i-Phonu on-line sledovat pohyb Ladislava Bátory krajinou.

Baty-01 můžete používat ve dvou verzích. Free verze zobrazuje pohyb p. Bátory s rozlišením 1 km. Placená verze (99 Euro + DPH) dovoluje sledovat, zda se k Vaší škole, školce nebo menze nepřiblížil pan Bátory na méně než 100 metrů - pak okamžitě spustí sérii definovaných hlášení, poplachů nebo fanfár.

Výrobce aplikace, renomovaná South-Mouth Software, se rozhodla veškerou tržbu za tuto aplikaci věnovat na výuku tibetštiny v českých školách. "Vyslechli jsme volání českých představitelů, kteří poukazovali na extrémní míru politické korektnosti v ČR. Tato aplikace je vysoce nekorektní," říká Joe Bobesh, PR manažer South-Mouth Software.

Článek: 

Komentáře

Je to hloupé, i jako apríl.

O případ Bátora jsem se zajímal, a proto jsem si na internetu přečetl více materiálů o tomto pánovi, samozřejmě především těch non-mainstreamových. Zesměšňovat tohoto člověka mi přijde pitomé.

Přečtěte si, co o svém

Přečtěte si, co o svém světonázoru píše sám Bátora:

"Raději Konfucia než Rousseaua, raději Františka Josefa I. než Josefa II., raději národní pospolitost než občanskou společnost, raději Jarmilu Šulákovou než Juru Pavlicu,..."

On se minul povoláním. Mohl z něj být skvělý cenzor, jenomže pracovní trh v ČR momentálně nenabízí příliš mnoho volných míst na takovéto pozice ...

Nějak nevidím důvod ...

Nějak nevidím důvod, proč si hloupě utahovat z někoho jen proto, že má raději Konfucia než Rousseaua, Františka Josefa I. než Josefa II a národní pospolitost než Havlovu multi-kulti občanskou společnost....

Takový pózér Rousseau měl asi osm dětí a všechny strčil hned po narození do sirotčince.  Ovšem tzv. "intelektuály" ovlivňuje až do dnešních časů svými radami, jak vychovávat děti. Také mám raději Konfucia...

Člověk, který se veřejně obul do intelektuálů

(viz obrázek pod tímto linkem), nemá co dělat na ministerstvu, odpovědném za vzdělání.

Jinak, ten člověk není dvakrát moc chytrý - poslechněte si rozhovor s ním tady (je tam textová verze i audio). Jinak řečeno, na jakoukoli pozici na MŠMT, kterou Bátora zastává nebo zastával, by bez problémů našli někoho mnohem vhodnějšího.


Re

Zdá se, že nechápete souvislosti, ve kterých se (nejen Bátora) obouvá do intelektuálů. Lépe jim porozumíte po přečtení knihy Paula Johnsona "Intelektuálové". Po zjištění, jací prevíti bolševičtí byli tzv. intelektuálové, kteří ovlivňovali vývoj světa od dob Francouzské revoluce, Vás pravděpodobně přejde chuť Bátorovi jeho řečnický obrat vyčítat.

Mimochodem, výše zmiňovaný Rousseau byl jedním z oněch "intelektuálů". Takže říkám se vzdělaným Bátorou (má čtyři VŠ, kolik jich máte Vy?): Intelektuálové,  jděte do prdele...

Škoda

Myslel jsem, že taková aplikace skutečně existuje, něco na způsob hry Matiční, a že se u ní dobře pobavím.

Ale existuje

Aplikace pro sledování druhé osoby snad existuje. jenže by tě ten druhý musel autorizovat. A taky by u sebe musel mít mobil, který to podporuje.

Asi nejlepší životopis p. Bátory

najdete na České Pozici "Od buldozeru k Dobešovi."

Dovolím si odcitovat závěr tohoto článku: Přiznejme, že Bátora má blyštivé teoretické vzdělání a zkušenosti z řady firem. Kde však jsou úspěchy a zkušenosti, které by se reálně hodily na moderní ministerstvo 21. století? Co ví Bátora coby odpůrce Evropské unie o evropských fondech, které jsou nyní na ministerstvu školství reálným ekonomickým problémem? Nebylo by logičtější pořídit si respektovaného a chytrého ekonoma moderního střihu?