Back to top

Netop Remote Control

Buďte schopni poskytnout komplexní dálkovou údržbu a uživatelskou podporu napříč prostředím Windows, Mac, Linux, Solaris a OS/2 pomocí nástrojů od lídra v oboru zabezpečené komunikace.

Stáhněte si instalaci - vyzkoušejte Netop Remote Control

PřehledCharakteristikaPřínosyNovinkyOceněníBezpečnostTech. specifikaceModulyDokumentace

Netop Remote Control: bezpečná dálková správa a podpora

Je-li potřeba Vaše odborná pomoc, nemusíte již řešit vzdálenost, neslučitelnost operačních systémů, rozdílnost sítí a zabezpečení.

Netop Remote Control poskytuje jednotné intuitivní rozhraní pro kompletní dálkovou údržbu a uživatelskou podporu napříč mnoha platformami a zařízeními oproti jiným produktům pro dálkovou správu. Svým špičkovým šifrovánímm, jakož i nejkomplexnějším bezpečnostním systémem je Netop Remote Control typickým v daném oboru. A jedná-li se o bezpečnost za kterou sami odpovídáte, rozhodujete, kdo má být oprávněn mazat soubory, nahrávat nové soubory, měnit systémová nastavení, atd. S Netop Remote Control můžete zůstat klidní - Vaše dálková relace a citlivé informace jsou v bezpečí před neoprávněným přístupem.

Ústřední Netop produkt, Remote Control, je integrován do jednoho celku s produktem Netop Mobile and Embedded. To přináší hlavní funkce Netop Remote Control do Vašeho přenosného (handheld) zařízení, spolus s Netop On Demand, který umožňuje Vaším helpdeskům vytvářet dočasné relace dálkového řízení na zákazníkův počítač a rychleji tak řešit problémy.

Zhlédněte video: produktový průvodce Netop Remote Control Solutions


Převezměte řízení jakéhokoli počítače

V reálném čase převezměte obrazovku, myš a klávesnici a to s mimořádným výkonem. Připojte se na více počítačů najednou, nebo nechte několik specialistů podpory připojit se k jedinému uživateli.

Překonejte limity dálkového řízení

Dálkově řiďte ještě před nainstalováním operačního systému. Vnuťte restart. Změňte BIOS. Instalujte nový OS. Proveďte všechny tyto úkony ze svého vzdáleného počítače.

Uskutečněte komplexní dákovou správu

Spravujte služby, příkazovou řádku, prohlížeč registrů událostí, diskové informace, atd.

Shromážděte informace o hardware a software

Dálkově skenujte počítače a získejte tak úplný seznam informací o software a hardware, pro snazší řešení problémů.

Komunikujte s uživatelem

Posílejte zprávy, chatujte s využitím textu, zvuku nebo videa. Využívejte všechny komunikační kanály tak, abyste mohli rychleji řešit jejich problémy.

Snadné připojení díky ústřednímu telefonnímu seznamu

Organizujte, sdílejte a přizpůsobujte si všechna spojení. Jednoduše přistupujte ke všem počítačům koncových uživatelů, bez ohledu na to, kde jsou nebo kolik jich máte.


Kam dál?