Back to top

Vision 7

Ta nejsnazší a nejefektivnější cesta k počítačové výuce. Vision7 je oblíbený software pro řízení učebny, jež prokazatelně zlepšuje výsledky studentů.

Stáhněte si instalaci - vyzkoušejte Vision

PřehledCharakteristikaPřínosyNovinkyPrůvodceVideoTech. specifikaceMožnostiDokumentace

Netop Vision7

Software pro řízení učebny

Z pohledu učitelů volba č. 1. Netop Vision se stal nejpopulárnější značkou v oblasti software pro správu učebny, protože usnadňuje učení s počítači a činí jej efektivnějším. A nyní Vision7 nabízí plně přepracované rozhraní, vystavující nejčastěji užívané funkce do popředí, takže pomáhá Vašim studentům učit se dokonce ještě snadněji. Podívejte se, co je nového ve Vision7.


Zaujměte celou třídu

Demonstrujte přímo na studentských počítačích pomocí technologie sdílení obrazovek, což zaručí pozornost studentů, zlepší porozumění látce a pomůže učiteli držet se klíčových konceptů výuky.

Dohlížejte na práci studentů

Monitorujte celou třídu z učitelského počítače. Nespusťte oči z webových stránek, na kterých jsou studenti. Zjistěte, který ze studentů potřebuje zvýšenou pomoc a redukujte čas strávený třídou nad úlohou.

Proveďte studenty výukou

Užijte chat a pomozte kterémukoli studentovi řešit problém z učitelského stolu, nebo převezměte řízení studentského počítače a předveďte řešení.

Řiďte surfování studentů

Nasměrujte studenty na odpovídající webové stránky a odfiltrujte ty ostatní. Vision7 poskytuje učitelům trvalé řízení studentského využití internetu. Aplikujte webové filtry nebo blokujte přístup na internet jediným kliknutím.

Soustřeďte pozornost studentů

Otevřete soubory, aplikace a webové stránky na studentských počítačích a omezte tak rušivé prvky ve výuce. Vision7 pomáhá učitelům využít maximum drahocenného vyučovacího času a dosáhnout toho, že se celá třída učí pospolu.

Unikátní tlačítkové řízení

Pouze k Vision existuje volitelný Teach-Pad - jediný svého druhu nástroj pro vynucení si řízení počítačů v učebně. Je to ta nejjednodušší cesta ke spouštění funkcí Vision.

Ověřeno! Vision zlepšuje výkonnost studentů.

Nezáviská studie ukazuje, že používání Vision, software pro řízení učebny přináší podstatné a měřitelné rozdíly ve výkonu studentů při výuce pomocí technologií (odkaz směřuje na stránky výrobce v angličtině).


Kam dál?

Článek: