Back to top

PrintLimit Pro

Mějte pod kontrolou tiskové náklady pomocí PrintLimit Pro, tiskového software sklízejícího mnohá ocenění, který pomáhá školám, univerzitám, knihovnám a podnikům monitorovat tiskové operace, nastavit limity tisku a snížit náklady.

Stáhněte si zkušební verzi PrintLimit Pro

 

PřehledCharakteristikaPřínosyPrůvodceNovinkyTech. specifikaceMožnostiDokumentace

Netop PrintLimit Pro: software pro správu tisku

Spravujte a řiďte tiskové náklady ve Vaší firmě, knihovně, škole nebo univerzitě

Netop PrintLimit Pro je software pro správu tisku, získávající mnohá ocenění, který pomáhá organizacím všude po světě spravovat a řídit tiskové náklady. Monitorujte tisk, nastavte tiskové kvóty a obnovte finanční zdraví Vašich tiskových nákladů. Netop PrintLimit Pro se propojí s Vašimi stávajícími tiskovými servery za účelem monitorování, nastavení kvót, vytváření reportů a platby dle užití - to vše v reálném čase. Intuitivní a snadno použitelné webové rozhraní PrintLimit Pro, spolu se škálovatelnou podporou napříč platformami z něj činí preferované řešení pro řízení tiskových nákladů, minimalizaci ztrát a podporu zodpovědného využívání prostředků škol, univerzit, knihoven a firem.

Verze 10.3 k dispozici - více zde.


Monitorujte tisk, minimalizujte ztráty

Vysledujte využití tiskáren až k jednotlivému uživateli. Detailní reporty pomohou identifikovat nepřiměřené tištění, zlepšit využití tiskáren a minimalizovat ztráty.

Šetřete peníze a přírodu

Ušetřete až 70% tiskových nákladů odstraněním zbytečného tisku, omezením ztrát a motivováním k zodpovědnému využití zdrojů Vaší organizace.

Nastavte tiskové kvóty a limity

Omezte nadměrný tisk, definujte tiskové úlohy maximálním počtem stránek, zakažte duplicitní úlohy, zamítněte nebo omezte barevný tisk a podpořte zodpovědné užívání.

Snadné zavedení a nasazení

Spravujte všechny vaše síťové tiskárny centrálně využitím intuitivního webového rozhraní, jež poskytuje nástroje potřebné pro nalezení a napravení problémů spojených se ztrátami a zneužíváním.

Naúčtujte tiskové náklady

Individuálně, podle oddělení nebo skupin naúčtujte skutečné tiskové náklady. Popř. zaveďte platbu za jednotlivé tisky využitím pohodlných tiskových karet s výhodami platební brány.

Škálovatelné napříč platformami

Podniková úroveň řízení tisku, rozšiřitelná pro více než 60.000 uživatelů. Plně multiplatformní, podporující Windows, Mac, Linux a Unix.

"Pro nás, školu s 1000 studenty a více než 20 síťovými tiskárnami, byl PrintLimit první software, který skutečně fungoval v našem prostředí. Od první chvíle po nasazení jsme pozorovali měřitelné snížení plýtvání tiskem. Snadnost použití a plná integrace do Active Directory předurčily, že nastavení a implementace proběhly skutečně snadno."

Russell Kille, ICT koordinátor, Toledo Christian Schools


Kam dál?

Článek: