Back to top

Netop Vision/Pro 8.61 + akce + novinky

 

 

Vážení uživatelé a zájemci, dovolujeme si Vás informovat o novinkách v oblasti software pro řízení počítačové učebny od společnosti Netop.

(Pokud se vám tento zpravodaj nezobrazuje korektně, otevřete si jej přímo na webu Mastereye.)

 • Vision / Pro 8.61: co je nového?

Vyšla nová instalace s označením 8.61. Je určena pro uživatele Vision i Vision Pro a stáhnete ji v sekci Ke stažení po předchozím zaregistrování a přihlášení. Kompletní seznam oprav a změn naleznete v příslušném Release Notes.

Blokování webu a Chrome. V posledních vydáních prohlížeče Chrome (od verze 32) se změnil způsob správy doplňků, což mělo dopad na filtrování a blokování webu ve Vision. Vision verze 8.61 nyní podporuje blokování webu s prohlížeči Google Chrome verze 32 a vyšší. Taktéž byla přidána podpora pro novější verze Mozilla Firefox (27 a vyšší). 

Vision a Windows 8.1. V nejbližší době vyjde update instalace s podporou Windows 8.1 (jde o Kiosk mód, Zhasnutí obrazovky a další funkce ze skupiny blokací, které nyní nefungují korektně). Uživatelům s Windows 8.1 doporučujeme počkat na tuto příští aktualizaci.

Licencování: instalaci 8.61 mohou použít všichni uživatelé, kteří vlastní licenci verze 8.5 (Vision nebo Vision Pro). Pokud vlastníte starší verzi, informujte se na možnost upgrade. Pokud si chcete nový Vision vyzkoušet, stáhněte si instalaci a používejte jej 30 dní bez licenčního klíče. Nejste-li si jisti, jakou licenci Vaše organizace vlastní, kontaktujte nás.

 • Vision ME: řízení workflow v iPad učebně

Vision ME umožňuje řídit učebnu, kde učitel i žáci používají při výuce iPady. K dispozici jsou např. funkce blokace obrazovky, blokace webu, rozesílání souborů a sdílení učitelské, ale i žákovské obrazovky. Vision ME vyjde cca v polovině října 2014.

 • Netop Vision: nejvíce platforem, nejširší využití

Vision s posledními aktualizacemi podporuje nejširší škálu zařízení - od PC přes tablety po libovolné jednotky s přístupem na web. (Některá funkcionalita nemusí být dostupná pro všechny platformy.)

Vision je ideální pro klasickou výuku (učebna se zasíťovanými školními PC nebo notebooky). Vhodný je též pro Flipped learning (systém, kdy se práce dříve zadávaná jako domácí úkol vyhotovuje v hodině, kdežto tradiční výukové lekce, nyní dostupné v digitální podobě, si studenti pouštějí doma). Podporováno je i prostředí s BYOD (Bring Your Own Device - uživatelé, tedy žáci/studenti si nosí a používají svá vlastní zařízení).

 • Vision Pro je nyní v sestavě s Learning Center (ver. 8.5, od 2/2014)

Vision Pro Learning Center je testovací prostředí, integrované přímo do Vision Pro. Poskytuje možnost vytváření kvízů, testů a hlasování včetně jejich automatického vyhodnocování. Vhodné jak pro zkoušení přímo při výuce, tak i jako forma domácích úkolů. K dispozici je celkem 10 druhů testů! Podrobnější popis naleznete zde. Pro rychlé seznámení si pusťte video o Vision Pro Learning Center:

 • Vision / Pro nyní podporuje MAC počítače (ver. 8.6, od 5/2014), terminálové učebny (ver. 8.2, od 11/2013), a studentské tablety (ver. 8.0, od 1/2013)

Akce (platí do 31.12.2014)

 • Objednejte novou licenci Vision / Pro a získejte Teach-Pad zdarma
 • Objednejte 2 a více nových učeben Vision / Pro a získejte školení na místě zdarma

Jak objednávat licence, upgrade nebo maintenance?

 • Napište nám (uveďte zpětný telefon/mobil), nebo zavolejte
 • My vám spočítáme cenu, případně i s ohledem na již zakoupené licence (upgrade)

Rychlé odkazy: Vision Pro Learning Center - Vision Pro - rozdíly  Vision vs. Vision Pro - ilustrační video o Vision - vyzkoušejte si Vision - aktuální ceník licencí.


Poznamenejte si, prosím, nové kontakty

 • Distribuce licencí Netop přešla v tomto roce na společnost Mastereye s.r.o.
 • Nový kontaktní telefon je +420 725 320 130
 • Nový kontaktní e-mail je sales@mastereye.eu