Back to top

Vyšel nový Vision8 s podporou iPadů a Androidů

Netop Vision a Netop Vision Pro verze 8

Společnost Netop vydává novou verzi Vision pro řízení počítačů v učebně. Jde o podstatný upgrade, který se týká Vision i Vision Pro a sice o rozšíření podpory pro studentské iPady, Androidy a další zařízení s přístupem na web. S verzí 8 je navíc vysoce rychlé sdílení obrazovek na bázi hardwarové akcelerace dostupné jak pro Vision, tak i pro Vision Pro.

Co je nového ve verzi 8.0?

Podpora pro studentské iPady a další zařízení s přístupem na web.

Ke stávajícím studentským modulům na bázi Windows operačních systémů je nyní učitelský modul Vision schopen podporovat v učebně studentská zařízení vybavená internetovým prohlížečem. Pro tato webová zařízení není nutná instalace. Vision8 tedy funguje na platformě PC, MAC, na tabletech nebo na smartphonech - jednoduše na všem, co disponuje prohlížečem a síťovým připojením.

Vision 8 podporuje jak tento typ učebny

tak i tento

Vysoce rychlé sdílení obrazovek je nyní standardem ve Vision i Vision Pro

Vysoce rychlé sdílení obrazovek využívající hardwarové akcelerace grafického adaptéru je dostupné v obou verzích Vision (doposud bylo jen ve verzi Pro).

Vylepšený Vision@Hand

Zdarma dostupný doplněk Vision@Hand nyní zobrazuje i náhledy studentských obrazovek.

Dostupnost a jazyková podpora

Netop Vision a Vision Pro verze 8 je od 21.4.2013 dostupný v angličtině. Další jazykové verze budou vydány později.

Licenční informace

Verze 8 je podstatný update a jako takový vyžaduje nové licenční klíče.
Uživatelé Vision a Vision Pro s platnou produktovou maintenance obdrží tento update zdarma. V nejbližších dnech obdržíte od svého distributora nové licenční klíče.

Uživatelé starších verzí Netop Vision mohou využít upgrade na verzi 8. Vyžádejte si extra cenu upgrade Vision / Vision Pro verze 8 platnou do konce června 2013. Kontaktujte nás a vyžádejte si Vaši cenu:

Mastereye s. r. o.

Rybná 716/24, CZ-110 00 Praha 1
tel. +420 725 320 130
http://www.mastereye.cz/ e-mail sales@mastereye.eu

Kam dál?